CNC Operator

  • Heist-op-den-berg
  • Arbeider
  • Productie
  • 38 godziny/czas

Wil je dat wij contact met je opnemen?

Bel mij
of
Afspraak maken

Twoje Zadania

Operatorzy CNC pracuja w dziale Blach. Dzial ten specjalizuje sie w obróbce blach na czesci, z których pózniej zostanie zbudowana chlodnia kominowa.
Jako Operator CNC bedziesz pracowac na sterowanej CNC gietarce i/lub laserze i/lub dziurkaczu.
Jako operator lasera lub dziurkacza kontrolujesz maszyne, w której czesci sa wycinane z plaskich arkuszy stali.
Obrabiasz wyciete blachy na gietarce, wyginajac arkusze w panele w odpowiednich miejscach.
Zawsze korzystasz z planów technicznych, które sa dostepne dla kazdej czesci.
Poniewaz czesci metalowe moga byc duze, gietarka jest zawsze obslugiwana przez dwóch operatorów gietarki.

Nasze oczekiwania

Odbyles szkolenie, podczas którego nauczyles sie pracowac na maszynach sterowanych CNC lub zdobyles juz doswiadczenie zawodowe z gietarka, laserem lub wykrojnikiem.
Masz doswiadczenie w czytaniu planów technicznych.
Niezalezna postawa w pracy jest dla Ciebie oczywistoscia.
Poniewaz regularnie scisle ze soba wspólpracujesz, pracujesz jako gracz zespolowy.
Jestes otwarty na nauke innych maszyn sterowanych CNC w dziale w dluzszej perspektywie, dzieki czemu mozesz zostac wdrozony w dziale w sposób wszechstronny.
Pracujesz w elastycznym srodowisku pracy i chcesz samemu pójsc o krok dalej.

Oferujemy

Pracujesz w naprzemiennym systemie 2-zmianowym.
Szereg zadan pelnych róznorodnosci i wyzwan.
Konkurencyjne wynagrodzenie wedlug skali, uzupelnione dodatkowymi dodatkami.

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.