Bulldozer driver

  • Gent
  • Arbeider
  • Productie
  • 44 godziny/czas
  • 40 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

W celu wzmocnienia zespolu poszukujemy kierowcy spychacza.
Firma jest miedzynarodowa grupa posiadajaca oddzialy w Belgii, Francji, Lotwie, Polsce, Ukrainie i Rosji. Siedziba w Gandawie zatrudnia okolo 100 osób. W branzy ogrodniczej dziala od ponad 30 lat. W szczególnosci produkuje wysokiej jakosci gleby doniczkowe zarówno dla profesjonalnego ogrodnictwa, jak i rynku hobbystycznego.

Oczekiwania
- Posiadasz doswiadczenie w prowadzeniu spychacza
- Masz aktualne uprawnienia operatora spychacza
- Lubisz pracowac w zespole i masz pozytywne nastawienie
- Lubisz podejmowac inicjatywe i masz poczucie odpowiedzialnosci
- Szukasz dlugoterminowej pracy w zespole
- Jestes elastyczny i gotowy do pracy w systemie zmianowym:
od stycznia do czerwca pracujemy w zwiekszonym wymiarze godzin: od 44 do 50h na etacie
Od lipca do grudnia pracujemy 40h/tydzien

Nasze oczekiwania

- Zapewnienie, ze wlasciwy surowiec jest rozladowywany do wlasciwego bunkra.
- Odpowiedzialny za sporzadzanie specjalnych mieszanek i wstepne mieszanie za pomoca lopaty
zaladunkowej.
- Uzupelnianie zasobników z nawozami.
- Napelnianie big bagów.
- Pobieranie próbek.
- Czyszczenie sit po kazdej zmianie.
- Prace porzadkowe i utrzymanie porzadku w przesiewaczach.
- Codzienna konserwacja lopaty zaladunkowej.
- Dokladne wypelnianie dokumentów

Oferujemy

- €16.11/h
- Zakwaterowanie blisko pracy
- Czeki zywnosciowe €6/dzien
- Praca na pelny etat w rozwijajacej sie firmie
- Dni ADV, bony na posilki i ubezpieczenie na wypadek hospitalizacji dla stalych pracowników
- Swietny duch zespolu i kolezenskosc

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.