Brygadzista prac torowych (K/M)

Sektory: Bouwkunde

Twoje Zadania

- Odpowiedzialnosc za prawidlowe funkcjonowanie zespolu, skladajacego sie z 4 do 5 osób
- Koordynowanie pracy zespolu, a takze motywowanie pracowników i nadzorowanie by zadania byly wykonywane terminowo i efektywnie
- Aktywne uczestniczenie w pracach dzialu renowacji i technik specjalnych w celu przeprowadzenia róznych prac torowych
- Sporzadzanie raportów pracy oraz zapewnienie odpowiednich materialów do pracy
- Nadzorowanie bezpieczenstwa swojego i calego, podleglego zespolu

Nasze oczekiwania

- Kilkuletnie doswiadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejetnosc efetywnej pracy w zespole oraz skutecznego zarzadzania nim
- Biegla znajomosc niderlandzkiego, francuskiego i/lub angielskiego
- Certyfikat VCA-VOL (lub gotowosc do jego uzyskania)
- Prawo jazdy B i/lub BE
- Znajomosc rysunku technicznego oraz technik budowlanych

Wymagane wykształcenia

•Doswiadczenie na w.w. stanowisku

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy uzupelnione szerokim pakietem swiadczen socjalnych takich jak: pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny
- Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- Znakomite warunki zakwaterowania
- Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
- Stala opieke polskojezycznych koordynatorów

Informacje dodatkowe

  • Sint-Niklaas
  • Services
  • EURO Arbeider
  • 3
  • 38