Blacharz (K/M)

  • Gavere
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Twój zakres obowiazków
•Kompleksowe przygotowanie samochodów do lakierowania
•Szpachlowanie, szlifowanie, polerowanie, usuwanie wgniecen, nierównosci, zadrapan itp.
•Montaz i demontaz elementów karoserii
•Poslugiwanie sie prostymi narzedziami
•Dbanie o czystosc i porzadek w miejscu pracy
•Samodzielnosc w organizacji wlasnej pracy

Nasze oczekiwania

Nasze wymagania
•Komunikatywny poziom j. angielskiego
•Doswiadczenie w pracy blacharza
•Dokladnosc, precyzja i dbalosc o wykonywane elementy
•Wyksztalcenie techniczne lub wiedza nabyta na drodze doswiadczenia
•Gotowosc do pracy wymagajacej skupienia

Wymagane wykształcenia

Doswiadczenie nabyte w praltyce

Oferujemy

To oferujemy
•Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy
•Bonusy: 13-tka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, platne swieta
•Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
•Prace na caly etat (40 godzin w tygodniu)
•Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
•Stala opieke polskojezycznych koordynatorów

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.